Naše služby

Dřevěná schodiště:
Vyrábíme schodiště výhradně z masivních materiálů, v samonosných provedeních, obložení betonových monolitů a kovových konstrukcí. Zábradlí dřevěné, nerezové nebo jejich kombinace. K výpočtu konstrukce používáme speciální software. Dbáme na vysokou užitnou hodnotu a bezpečnost schodiště. Povrch našich schodišť je proveden velmi kvalitními PUR laky nebo na přání vosky a oleji.


Dveře a zárubně:
Vyrobíme pro Vás dveře rozličných tvarů, z různých materiálů, dýhované i masivní, falcové i bezfalcové, s viditelným i skrytým kováním, s různými skly a povrchovou úpravou. Vše dle Vašeho přání.
Naši dodavatelé kování: COBRAM&TTWINTKZ a další


Kuchyňské linky:
Kuchyňské linky vyrábíme na zakázku dle přání zákazníka, s velkým výběrem možností použitých materiálů od klasické laminové desky po umělý kámen a sklo. Používáme značkové komponenty od renomovaných firem: HETTICHBLUMTEKASCHOCKFRANKEALVEUSBEST,ELICA a dalších. Naše kuchyňské linky vybavujeme elektrickými spotřebiči dle Vašeho přání.


Dále pro Vás vyrobíme:
Ložnice, dětské pokoje, vestavné skříně, pracovny a další nábytek přesně podle Vašeho přání. Atypické rozměry nejsou překážkou. U postelí Vám můžeme nabídnout kvalitní rošty a matrace AHORN.


Povrchová úprava:
Všechny naše výrobky provádíme včetně profesionální povrchové úpravy. Používáme laky, mořidla, vosky, oleje a lazury od špičkových výrobců jako jsou MILESIADLEROSMO a další.


Záruky:
Na naše výrobky poskytujeme dlouhodobé záruky a časově neomezený servis.